Szenior kárkezelő

Kockázatkezelés
Terület:
Teljes
Munkaidő:
Teljes
Határozatlan idejű
Foglalkoztatási formája:
Budapest
Munkavégzés helye:
Budapest

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kárrendezési folyamatok menedzselése, javaslattétel az összegszerűség és jogalap vonatkozásában,
  • Kárelbírálások adminisztrálása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és külföldi behajtó ügynökségekkel, ügyvédi irodákkal,
  • A kárelbírálások során felmerülő tapasztalatok visszajelzése társterületeknek termékfejlesztés és a kockázatok javítása céljából,
  • Részvétel ügylet átstrukturálási folyamatokban.

Téged várunk a csapatba, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Közgazdász vagy jogi egyetemi/főiskolai végzettség,
  • Minimum 5 év pénzügyi intézményben szerzett releváns tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Önálló, precíz munkavégzés.

    Előnyt jelent:

    • Work out és/vagy kockázatkezelői gyakorlat,
    • Legalább középszintű orosz nyelvtudás írásban és szóban.

    MIÉRT ÉRDEMES AZ EXIM-NÉL DOLGOZNI?

    • Stabil munkahely egy biztos hátterű cégnél,
    • Rugalmas munkavégzés negyedéves munkaidőkeretben,
    • Szakmai fejlődési lehetőség,
    • Önálló, felelősségteljes munkakör,
    • Kimagasló béren kívüli juttatási csomag,
    • Támogató munkahelyi légkör.