Szenior kockázatkezelő

Kockázatkezelés
Terület:
Teljes
Munkaidő:
Teljes
Határozatlan idejű
Foglalkoztatási formája:
Budapest
Munkavégzés helye:
Budapest

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vállalati hitel előterjesztések kockázati szempontból történő véleményezése,
  • Portfolióba tartozó ügyfelek minősítése, ügyféllimit meghatározása; illetve a gazdálkodási adatok részletes elemzése,
  • Ügyfél, ügylet kezelésére vonatkozó kockázatkezelési javaslat/vélemény elkészítése,
  • Üzleti területtel közösen az ügylet struktúra és biztosítéki rendszer kialakítása, a fedezettség értékelése,
  • Az ügyletek értékelése és minősítése, javaslattétel az értékvesztés és céltartalékszint mértékére,
  • A terület kezelésébe tartozó portfolió dedikált részének monitoringja.

Téged várunk a csapatba, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen (vállalatfinanszírozási vagy projektfinanszírozási kockázatelemzési/kockázatkezelési/üzleti) szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Logikus gondolkodás, analitikus szemléletmód
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • Pontosság, terhelhetőség

    Miért érdemes az EXIM-nél dolgozni? Ez vár Rád:

    • Stabil munkahely egy biztos hátterű cégnél
    • Rugalmas munkavégzés negyedéves munkaidőkeretben
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Önálló, felelősségteljes munkakör
    • Kimagasló béren kívüli juttatási csomag
    • Támogató munkahelyi légkör